KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495030
nr 1549 5030
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, kurtiserande par. Olja på duk, 9,5x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x35 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:01:06