KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495030

nr 1549 5030

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, kurtiserande par. Olja på duk, 9,5x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x35 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:01:06

19/6 16:49:47 1      ledande budet*